Zarząd

Naukowego Koła Chemików Uniwersytetu Gdańskiego na rok akademicki 2022/2023

Aleksandra Kotz

prezes

Aktualnie jestem studentką 3 roku licencjatu na kierunku chemii. Moja specjalizacja to chemia analityczna i diagnostyka aczkolwiek bardziej zajmuje się chemią organiczną a dokładniej peptydami. Przyjechałam do Gdańska z zagranicy na studia. Koło naukowe stało się dla mnie czymś niesamowicie ważnym. Poznałam tu wiele wspaniałych ludzi a jeszcze więcej się od nich nauczyłam. No i oczywiście możliwość przekazania mojej miłości do chemii innym jest głównym powodem, dla którego dołączyłam do koła.

Julia Dunajska

wiceprezes

Jestem studentką trzeciego roku Chemii o specjalności Kosmetyki. Swoją pracę licencjacką będę realizować na Katedrze Biochemii Molekularnej. Do Koła Naukowego dołączyłam, w celu zdobycia nowych doświadczeń oraz możliwości dzielenia się swoją pasją z innymi.

Michał Rolka

wiceprezes

Do Gdańska na studia przyjechałem z Olsztyna i obecnie jestem studentem I roku studiów magisterskich na kierunku Chemia. Na studiach szczególnie interesuję się obszarem zielonej chemii, dzięki której możemy wciąż się rozwijać, a jednocześnie troszczyć się o środowisko. W działalności w Kole widzę szansę na wyjście poza ramy „zwykłego studiowania”, zdobycie nowej wiedzy, poznanie ciekawych ludzi oraz zebranie niezwykłych wspomnień.